Січень 2015 року
Зима - чудова пора року! Діти радіють сніговому покрову, тому що це дає велику можливість урізноманітнювати дитячі ігри та забави.
Вихователі груп сприяють організації дитячих зимових забав.

Велика увага приділяється навчально-виховній роботі по формуванню у дітей дошкільного віку компетентності у всіх сферах життєдіяльності. Для цього проводяться відкриті покази занять з дітьми:

Квітень 2014

25.04.2014 в дошкільній групі №9 молодшого віку вихователем Мельничук Т.І. було проведено відкритий показ інтегорованого заняття з художньої літератури  та образотворчої діяльності.

..Березень 2014

03.03.2014-04.03.2014 року в закладі у дошкільних групах було проведено тематичні заняття на тему: "Т.Г.Шевченко - видатний укрвїнський поет". Діти ззадоволенням розповідали вірші Т.Г.Шевченка та вели бесіди за його творами та картинами.

Січень 2014
  • "Ми ділили апельсин", інтегроване заняття з цікавої математики та образотворчої діяльності, середня група №4, вихователь Блудова І.М.
Грудень
  • "Зростаємо здоровими", інтегроване заняття з валеології, логічного та мовленнєвого розвитку, група раннього віку №2, вихователь Шепелєва О.І.
Листопад
  • "Щоб здоровими зростати, корисну їжу слід вживати", інтегроване заняття з валеології та образотворчої діяльності, старша група №12, вихователь Хворостенко О.І.
Жовтень 2013
  • "Рідна мова! Як її не знати, як же не любити нам її!", інтегроване заняття з розвитку мовлення та художньої літератури, середня група №10, вихователь Діденко Л.Ф.
  • рож Краплинки", інтегроване заняття з використанням нетрадиційних технік малювання, старша група №9, вихователь Мельничук Т.І.