Методична робота

27.11.2014 в дошкільному навчальному закладі проведена педагогічна рада № 2 за темою: "Формування математичної компетентності".

Були розглянуті наступні питання:

про формування математичної компетентності дітей шляхом інтеграції у різні види життєдіяльності.
про використання дидактичного матеріалу в процесі формування математичної компетентності.
Круглий стіл:  про застосування дидактичного матеріалу та розвиваючих ігор.
про осбливості дидактичного матеріалу для формування математичної компетентності.
про принципи використання дидактичного матеріалу.
про презентацію педагогічних посібників з математичної  компетентності.
про підсумки тематичного вивчення стану роботи: "Розвиток математичної компетентності дітей за допомогою розвиваючих ігор".
про психологічний супровід дітей, що мають ознаки обдарованості.

28.08.2014 в дошкільному навчальному закладі проведена педагогічна рада № 1 за темою: "Основні напрямки роботи педагогічного колективу для виховання гармонійно-розвиненої особистості.

Були розглянуті наступні питання:

про підсумки проведення літнього оздоровчого періоду.
про підготовку дошкільного навчального закладу до нового навчального року.
про пріоритетні завдання педагогічного колективу на 2014/2015 навчальний рік.
про забезпечення наступності і перспективності між дошкільним навчальним закладом та гімназією.
про рофілактичну роботу з питань запобігання всіх видів дитячого травматизму.

30.05.2014 була проведена педагогічна рада №4 за темою:"Підсумки роботи педагогічного колективу по виконанню завдань річного плану"

Розглядались наступні питання:

Про засвоєння дітьми програми  за 2013/2014 навчальний рік
Про результативність роботи педагогів щодо засвоєння знань, умінь, навичок дітьми відповідно до вимог програми
Про організацію роботи на літній оздоровчій період (обговорення та схвалення плану роботу на літній оздоровчий період)
Про підсумки роботи дошкільного навчального закладу щодо соціального захисту дітей.
Про презентацію  індивідуальних планів щодо підготовки  групи та оснащення  педпроцесу до нового навчального року
Про організацію підвищення психологічної грамотності педагогів та батьків
Про аналіз харчування та захворюваності дітей за 2013/2014 навчальний рік

В березні 2013 року в дошкільному навчальному закладі атестувались 4 педагогічні працівники:
Ковальова Наталія Адольфівна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню "вихователь-методист" та присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціалист вищої категорії";
Курило Олена Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціалист першої категорії";
Харченко Надія Сергіївна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню "вихователь-методист";
Кір'янова Любов Василівна - відповідає раніше встановленому 9 тарифному розряду.

27.02.2013 була проведена педагогічна рада №3 за темою "Формування мовленнєвої компетентності дітей засобам впливу ігрового розвивального середовища на розвиток активної та пасивної мови дітей".

Розглядались наступні питання:

Про особливості мовленнєвого розвивального середовища
Про складові мовленнєвого розвивального середовища
Про інтерактивні технології розвитку мовлення дітей дошкільного віку
Про організацію роботи з мовленнєвої діяльності дітей
Про організацію розвитку комунікативних здібностей дітей 4-6 років
Про підсумки тематичного вивчення стану роботи з формування мовленнєвої компетентності дітей засобами впливу ігрового розвивального середовища на розвиток активної і пасивної мови дітей

19 лютого 2013 року на базі нашого дошкільного закладу пройшов семінар практичних психологів дошкільних навчальних закладів Московського району на тему "Розвиток комунікативних здібностей дітей 3-5 років", який провела наш практичний психолог Загоровська Галина Григорівна.